Každý může pomoci ... Ukažte tento článek i vašim přátelům

Detaily oznámení
Kategorie: Vlastní

Každý může pomoci ... Ukažte tento článek i vašim přátelům

Vážení farnici a přátelé.

Vy  všichni dobře víte, že Nadační Fond Lišovské Varhany  se snaží ve spoluprací z farnosti o opravu vzácných VARHAN kostela sv. Václava v Lišově, které jsou kulturní památkou.

Spolek za tímto účelem založil i veřejnou sbírku a právě o tuto sbírku se jedná. Naše sbírka je zařazena do ankety HLASOVÁNÍ  O  NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ  SBÍRKU  v  ČR. Hlasování na WWW.MÁMEVYBRÁNO.cz končí už 31. 05. 2023 o půlnoci.

Prvních 10 nejlepších sbírek je ohodnoceno finanční částkou.

Každého z Vás, ale i vaše přátele a známé a jejich známé moc prosíme o přízeň, kterou můžete projevit hlasováním ve prospěch naší sbírky.

Níže si dovolujeme nabídnout jednoduchý postup k hlasování:

KLIKNĚTE NA TENTO ODKAZ: https://www.mamevybrano.cz/soutez

Klikněte na políčko CHCI HLASOVAT tady se objeví  celorepublikový seznam sbírek /číslo naší sbírky je 038/ a vyplňte kolonky

NEZAPOMEŇTE   POTVRDIT   VÝZVU  V DOŠLÉM  E – MAILU , jen tak bude hlas platný !!!!

Naší sbírce také můžete prospět i finanční podporou a to na účet č. 293957120/0300.

M O C    V Š E M   DĚKUJEME

Ukažte tento článek i vašim přátelům